דבי מן – אמנית ציורי פנים וגוף ואיפור אמנותי.

052-8944242

בוגרת מצטיינת של ביה"ס הגבוה למקצועות האיפור של ירין שחף בדרגת מאסטר/פרו. עובדת כמאפרת עצמאית ראשית משנת 2000 ועד היום. מתמחה בעיקר בציורי גוף כאטרקציה אומנותית באירועים שונים (החל מאירועי יח"צ וקידום מכירות וכלה באירועי חברה ואירועים משפחתיים) כמו כן מתמחה בציורים על בטן הריונית – חוויה ומזכרת בלתי נשכחת מתקופה קסומה בחיים! זוכת מקומות ראשונים בתחרויות בינלאומיות לציורי פנים וגוף.

שמי דבי מן, ילידת 1972. נולדתי וגדלתי בצפון הארץ (נהריה ושבי ציון). ביליתי הרבה שעות מילדותי בסטודיו של סבתא אסתר, סבתי היקרה והציירת שלא מזמן עברה לעולם שכולו טוב, וממנה ספגתי המון ידע ואהבה לאמנות. האהבות הגדולות שלי היו מאז ומתמיד אמנות וילדים ותמיד חיפשתי את הדרך לשלב בין השתיים. בילדותי למדתי בחוגי ציור, יצירה, קרמיקה וכו' ובמקביל עבדתי כבייביסיטר ובהדרכת ילדים באמנויות במסגרת מחוייבות אישית ולאחר מכן במועדון הילדים של מלון קרלטון בנהריה.  במסגרת ביה"ס פתחתי גם דוכן איפור לילדים בעדלאידע של נהריה כחלק מהמשימות שקיבלנו בלימודי מגמת האמנות והעיצוב הגרפי בתיכון. לאחר הצבא (בו שרתתי כשרטטת וגרפיקאית) הלכתי ללמוד חינוך לגיל הרך באורנים ומשם הגורל גילגל אותי לארבע שנים נפלאות באילת בהן ניהלתי את תחום הבידור לילדים ונוער בבתי מלון בעיר, שם גם אהבתי לאפר את ילדי האורחים בסנופי דיסקו עם צוות הבידור, ובפעילות תאטרון שיזמתי במועדון הילדים. כשהרגשתי שמיציתי תחום זה עברתי לרעננה , למדתי תזונה קלינית טבעית וחשבתי להתמחות בתזונת ילדים. במקביל ללימודים התחלתי לפרנס את עצמי בציורי פנים וגוף במסיבות. רצה הגורל ואיפרתי את האחיניות של ירין שחף באחד האירועים בהם עבדתי, הוא ראה את האיפורים, התלהב והתקשר להזמין אותי ללמוד אצלו. אין יום מאז שאני לא מודה על התפנית שאירוע זה עשה בחיי.

סיימתי את לימודי במסלול מאסטר/פרו בהצטיינות, כשאני מתמחה באפקטים מיוחדים כגון פציעות, צלקות, הזקנה, קעקועי דמה וכו' והשתלבתי בתעשיית הסרטים, סדרות טלוויזיה, פרסומות ועוד…   כמו כן השתתפתי וזכיתי במקומות הראשונים בתחרויות בינלאומיות לציורי פנים וגוף.

כשהגיע שלב ההורות לאחר כעשור בתעשיית הבידור, עשיתי שינוי נוסף וחזרתי לצפון. כיום אני חיה בכפר ורדים, מגדלת בת מקסימה בשם נגה, וממשיכה לעשות את מה שאני הכי הכי אוהבת – לצייר על אנשים…

ההריון והאימהות קרבו אותי לתחום המרגש של ציורים על בטן הריונית, אותו אני חווה יחד עם אמהות ואמהות שבדרך בצורה צבעונית וקסומה, ומלווה את הילדים אח"כ בציורי פנים וגוף בימי הולדת, בבר/בת המצווה שלהם ואף בחתונות ושמחות אחרות.

ניתן להזמין אותי עד אליך הביתה לחוות את החוויה הקסומה של ציור הריון כולל צילומי הריון איכותיים למזכרת. הנה דוגמה קטנה לשלל הציורים והדוגמאות שציירתי על בטנים במהלך השנים:

קולאז' בטנים לאתר

בתמונה  למטה – נגה שלי באיפור בת ים קטנה…

נגה בת ים 036fs

בנוסף חשוב לי להתנדב בכל הזדמנות שמתאפשרת לי ולהשתמש בידע וביכולות שלי כדי לשמח ילדים ומבוגרים הזקוקים לקרן אור בכל צבעי הקשת. צבעי האיפור שלי כל כך עדינים כך שניתן לאפר בהם גם פעוטות, קשישים, חולי סרטן ושאר אוכלוסיות מיוחדות. הם גם ידידותיים לטבעוניים ונטולי פראבנים.

לפרטים והזמנות: 052-8944242  manndebbie@gmail.com

ניתן להצטרף אלי גם במדיות נוספות:

מדיות נוספות