מדוע כדאי לאפשר לילדינו להתאפר רק אצל בעלי מקצוע מומחים בתחומם?

לא פעם אני וחברותי למקצוע מקבלות את התגובה הנדהמת לאחר שנשאלנו לגבי עלויות ההפעלה שלנו: "באמת? כל כך יקר? היינו בטוחים שזה עולה רק 200 – 300 שקל!" מדוע זה קורה? כי השוק מוצף בליצנים/מספרי סיפורים/יעני מאפרות שמשתמשים בחומרים זולים ולא מתאימים ומסכנים בכך את בריאות ילדיכם.איפור מקצועי שפותח לעבודה על העור העדין והרגיש של הילדים הוא יקר! אין קיצורי דרך – מדובר כאן בזמן פיתוח ממושך במעבדה, בתהליכי אישור וקבלת תקנים שגם זה לוקח זמן רב ולא מעט ממון וכשאנחנו קונות את החומרים שלבסוף עמדו בתקנים המחמירים של ה- FDA (מנהל התרופות והבריאות האמריקאי) ואישורי משרד הבריאות האירופאי והאוסטרלי לשימוש קוסמטי, זה עולה לנו לא מעט. תוסיפו לזה עלות נסיעות למקום האירוע, זמן עבודה והוצאות נוספות שיש לכל עסק ותקבלו עלות שאינה זולה, אך היא הכרחית כדי לקבל איפור איכותי ובטיחותי!הטושים בהם רבים משתמשים אינו נועד לשימוש קוסמטי! גם לא צבעי גואש/אקריליק לתחביב, גם אם מצויין עליהם שאינם רעילים! האלרגיות החמורות שעלולות להתפתח בעקבות השימוש בהם עלולות להותיר צלקות לכל החיים!

גם צבעי הניאון הזרחניים רובם אינו נועד לשימוש קוסמטי ישירות על העור. הזרחן הוא חומר שבמינונים מינוריים הכרחי לתפקוד תקין של הגוף אבל במינון יתר הוא עלול להיות קטלני!

כשאתם מזמינים מאפרת/ליצן או כל מפעיל/ה אחר/ת – וודאו כי החומרים בהם הם משתמשים הם בעלי כל האישורים הנדרשים לשימוש קוסמטי! לא כצעצוע או חומר יצירה כמו שיש להרבה איפורים וצבעים זולים, אלא אישור מחמיר שמוודא כי החומרים הללו לא יפגעו בילדיכם!

והכי חשוב – שנפגש בשמחות ונהיה בריאים ומאושרים!

התמונות נלקחו מהבלוג הנ"ל:
http://paintertainment.blogspot.co.il/2011/10/paintertainment-faq-is-any-non-toxic.html

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים