* המחירים הרשומים באתר ברובם כלליים; יש הנחות כמות, הנחות לתושבי כפר ורדים והסביבה והנחה על חבילות. המחירים אינם כוללים תוספת נסיעות במידת הצורך. לקבלת הצעת מחיר מפורטת ומותאמת במיוחד לצרכיך יש לפנות במייל או בטלפון לפי הפרטים הרשומים בהמשך העמוד.

וכן, זה יקר…

זה יקר כדי לאפשר את רכישת הצבעים הכי טובים ובטיחותיים הקיימים בשוק העולמי. חומרים אלו עברו את הבדיקות הכי מחמירות של ה – FDA (מנהל התרופות האמריקאי), משרד הבריאות של מדינות האיחוד האירופי ומשרד הבריאות האוסטרלי, כדי לוודא שהם לא יגרמו לשום רגישות, אלרגיה או הרעלה, ולייבא אותם לארץ ביבוא אישי במיוחד עבורכם! כל המוצרים, כולל הזוהרים בחושך ובתאורת אולטרה סגול הם בעלי אישור לשימוש קוסמטי של ה FDA!

כמו כן כל המוצרים לא נוסו על בע"ח חיים, אינם מכילים רכיבים מן החי והם ידידותיים לטבעונים!

זה יקר כדי לאפשר השקעת זמן וכשרון בכל אחד ואחת כדי לוודא שתקבלו ציור פנים או גוף איכותי ויפה ולא סתם קישקוש עם ליפסטיק מחנויות הכל בשנקל או צבע לא איכותי אחר או איפור שמיועד לנשים לאיפור יופי ולא לילדים. אצלנו תקבלו אך ורק איפור מושקע ואיכותי מבוצע רק בחומרים שמותאמים לאמנות ציורי פנים וגוף, בעל אישור מנהל התרופות האמריקאי לשימוש קוסמטי (התקן המחמיר ביותר).

זה יקר כי זה מאפשר לכם לקבל את ההכי טוב שמגיע לכם, כי על איכות לא מתפשרים ומגיע לכם את הטוב ביותר!

עמדת איפור אמנותי למשך שעתיים בימי חול (ימים א' עד ה')  בשעות היום – 850 ש"ח.

עמדת איפור אמנותי למשך שעתיים בסופי שבוע וחגים ותעריף לילה (מהשעה 19:00 ועד הבוקר) – 1,000 ש"ח.

* כל שעה נוספת מעבר לשעתיים הראשונות – 200 ₪ / חצי שעה – 100 ש"ח.

*** המחיר אינו כולל נסיעות.

*המחירים זהים גם עבור עמדת ציורי ציפורניים, שזירת צמות ותסרוקות, קומיקס וכו'.

*תיתכן תוספת מחיר לכל פעילות עבור הזמנת עיטורי חינה טבעית ואיפור זוהר בתאורת אולטרה סגול עקב מחירם הגבוה של החומרים, התוספת במחיר תקבע לפי כמות המשתתפים/אורך האירוע.

חבילת ציור על בטן הריונית וצילומים באווירה ביתית –  החל מ – 1,200 ₪. אני מגיעה עד אליך הביתה לצייר לך על הבטן ולצלם מבלי שתצטרכי לנסוע לשום מקום! ***תוספת נסיעות בהתאם למרחק הנסיעה.

במידה ותרצי לקבל חבילה זו אצלי בכפר ורדים, העלות תהיה 1,000 ש"ח בלבד.

החבילה כוללת ציור בטן מושקע בהתאמה אישית, צילומי הריון ביתיים איכותיים בתאורה טבעית בבית ובגינה – מינימום 60 תמונות בעיבוד ראשוני, מתוכן לפחות 15 תמונות עוברות עיבוד מלא ועיבוד אמנותי (שחור לבן, צבע סלקטיבי, ספייה וכו').

תוספת תשלום על כל אדם נוסף לצילומי משפחה יחד עם צילומי ההריון – 200 ש"ח לאדם

תוספת לציור נוסף לכל אדם – החל מ 50 ש"ח לציור פנים ועד ל- 500 ש"ח לציור בטן נוסף לבן/בת הזוג בהתאם למורכבות וזמן הציור.

ציור על בטן הריונית בלבד – 750 ₪ אצלי בכפר ורדים (במידה ותרצו להזמין את השירות וצלם/ת מטעמכם יצלמו). ניתן להזמין את הפינוק עד הבית / הסטודיו שבחרתם בתוספת תשלום עבור הנסיעות.

חבילת צילומי הריון בסטודיו "אפרסק" במעלות – 1,650 ש"ח. החבילה כוללת צילומי הריון בסטודיו לפני תחילת הציור, ציור בטן מלא בהתאמה אישית, צילומי סטודיו עם הבטן המצוירת, כולל תמונות מעובדות. החבילה כוללת דיסק עם מינימום 60 תמונות בעיבוד ראשוני, 10 תמונות לפי בחירה בעיבוד מלא עם אפקטים מיוחדים.

תוספת תשלום על כל אדם נוסף לצילומי משפחה יחד עם צילומי ההריון – 250 ש"ח לאדם

תוספת לציור נוסף לכל אדם – החל מ 50 ש"ח לציור פנים ועד ל- 500 ש"ח לציור בטן נוסף לבן/בת הזוג בהתאם למורכבות וזמן הציור.

הצעת מחיר כוללת נסיעות תינתן עפ"י בקשה בהתאם למרחק הנסיעה.

על הזמנת מספר עמדות עם מספר מפעילים תנתן הנחת כמות, בהתאם למספר המפעילים ורמת העבודה שלהם (על מפעילים בסטאז' תינתן הנחה משמעותית – קחו בחשבון שרמת העבודה שלהם לא מגיעה לרמת העבודה של האמנים המקצועיים והמנוסים וכך גם קצב העבודה שלהם).

======================================================

לקבלת הצעת מחיר מפורטת נא לשלוח דוא"ל אל manndebbie@gmail.com עם הפרטים הבאים:

תאריך האירוע, שעת תחילת האירוע, משך זמן הפעילות של עמדת האיפור או האטרקציה הנוספת, כמות האנשים הצפויה באירוע (כדי שנוכל להתאים כמות מפעילים בהתאם) ומקום האירוע (כתובת מלאה).

ניתן לקבל גם הצעת מחיר דרך הטלפון – 052-8944242