מהו איפור אמנותי? 

זהו איפור שבא להגשים חלום או פנטזיה, ליצור דמות קסומה, מצחיקה, מפחידה או כל דבר אחר בו נחפוץ. באיפור אמנותי משתמשים בחומרים שונים מהחומרים בהם משתמשים באיפור יופי – אלו צבעים לכל דבר, רק שהם פותחו במיוחד לשימוש על הפנים ועל הגוף. הם מתייבשים במהירות, נעימים כל כך שאפשר לשכוח שהם שם, והם נשטפים בקלות. הצבעים איתם אני עובדת באיכות גבוהה מאוד, צבעים שנועדו לשימוש גם על פעוטות ולכן הם מאוד ידידותיים לעור ונשטפים ללא מאמץ במים חמימים ואם יש צורך אז גם סבון רגיל או עדיף סבון לתינוקות במקלחת. אין צורך להשתמש במסירי איפור או לשפשף. עדיף תמיד קודם כל לשטוף את הצבעים במים חמימים בלבד, כדי למנוע תגובה אלרגית שעלולה להיווצר בחיבור בין הצבעים לחומרים במגבונים ובמסירי האיפור השונים. רק אם נשאר קצת צבע שלא ירד לחלוטין אפשר לשטוף שוב עם סבון עדין ומים חמימים. 

כל מוצרי האיפור עימם אני עובדת הם vegan friendly ונטולי פראבנים!!!

בעמדת האיפור אני מנסה למלא כל בקשה שיבקשו המתאפרים, ילדים ומבוגרים כאחד (בהתאם למגבלת הזמן והמקום). כל ציור נעשה באהבה ובהקפדה ואחרי מעל 15 שנה של נסיון – אפילו בזריזות.

בנוסף אני משלבת בעבודתי "בלינגים" שהם מעין תכשיטים להדבקה על הגוף בדבק רפואי מיוחד, והם נשארים למזכרת אצל המתאפרים גם אחרי שהאיפור נשטף. ניתן להשתמש בבלינגים לשימוש חוזר כטיקה או כתליון מודבק באמצעות דבק ריסים או דבק גוף רפואי.

אני מזמינה אותך לשוטט באתר ולהתרשם ממגוון הגלריות.

שיטוט נעים ולהתראות בשמחות :)

אפשר להצטרף אלי גם במדיות הבאות:

מדיות נוספות