כמה רעיונות פשוטים לביצוע של פרפרים. 

אז מה צריך להכין? פלטת צבעי איפור על בסיס מים, מכחול עבה או ספוגית, מכחול דק, ג'ל נצנצים, דבק ריסים, ריסים מלאכותיים,עיניים זזות, פאייטים ואבני קריסטל. ואת הדמיון כמובן! 

האיפור הראשון מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד, לילדים נשתמש בעיניים זזות ולא נשתמש בריסים מלאכותיים, אך את העיניים הזזות, האבנים והפאייטים מדביקים עם דבק הריסים אותו ניתן לקנות בחנויות לאיפור מקצועי. אם מתכוונים להדביק רק אבנים, פאייטים ועיניים ולא ריסים אז אפשר לקנות גם את הדבק הזול (כמו זה של רשת WOW), אך אם רוצים להדביק ריסים  לא ממליצה להסתכן ולהשתמש בדבק זול כל כך קרוב לעיניים.

האיפור הראשון מורכב מצורות גיאומטריות קלות לציור: הראש והגוף מורכבים מעיגולים בסדר גודל יורד, והכנפיים מורכבות משתי טיפות – העליונות גדולות והתחתונות בינוניות. ניתן להחליף את הטיפות במשולשים. כפי שאתם רואים בתרשים – הפרפר הזה קל מאוד לציור, ואת האפקט המרשים ניתן להשיג ע"י הדבקת אבנים, פאייטים ועיניים זזות או ריסים. כיום יש אבנים בשלל צורות וגדלים שניתן לקנות בשקלים בודדים בכל חנויות התחביב, תנו לדמיון להשתולל וקבלו תוצאות מדהימות בכלום מאמץ.

האיפור השני אלגנטי ובוגר יותר, מתאים לנערות ולנשים. כנפי הפרפר בצורת משולש כשהבסיס מורכב מקו גלי, השוקיים מקווים מקומרים וניתן לצבוע אותן בצבע בודד או מספר גוונים בהירים. את הכנפיים מציירים במכחול רחב או ספוגית, ותוחמים במכחול דק איתו מציירים גם את גוף הפרפר ואת הצורות המקשטות את הכנפיים. ספירלות הן צורה קלה לציור ומרשימה באפקט, פזרו כמה ספירלות או קווים מפותלים אחרים, קשטו באבנים ופאייטים, ג'ל נצנצים וקבלו פרפר מרשים ביופיו. גם כאן הדבקת ריסים מלאכותיים יגבירו את האפקט.

האיפור השלישי מתאים למי שרוצה איפור שלא יכסה את כל הפנים ויותיר מקום לאיפור יופי אלגנטי. חוזרים על אותם עקרונות של האיפור השני, רק על לחי אחת בלבד. בצד הפנים הנקי מאפרים איפור יופי מודגש בגוונים תואמים לפרפר ומקשטים בנצנצים או צלליות מבריקות. גם על האודם ניתן לטפוח מעט נצנצים לאפקט מרשים ונוצץ במיוחד.

איפורי פרפרים

איפור תות – סיפור די פשוט :)

איפורי פיות, נסיכות יפיפיות, בראץ וברביות…

אחת התחפושות הכי נפוצות לילדות היא היפיפיה על שלל צורותיה:

מלכת אסתר הותיקה, נסיכות מהאגדות, פיות למיניהן ובשנים האחרונות נוספו בובות הברבי והבראץ לאוסף המכובד. אז קבלו אוסף טיפים לאיפור קל ומרשים שיהפוך כל ילדה לנסיכה/פייה לחג, בלי הרבה מאמץ והוצאות מיותרות.

 1. איפור עיניים מודגש – איי ליינר עבה, צבעוני, היוצא כלפי מעלה בשפיץ למראה חתולי. אפשר גם לצייר ריסים (ולנערות ולמבוגרות להדביק ריסים מלאכותיים מיוחדים הנמצאים בכל רשתות האיפור הזולות במחירים מצחיקים של כעשרה ש"ח). את השטח שמעל הריסים ועד לגבה לצבוע בשלל צלליות בהירות מבריקות ולהדביק נצנצים ע"י צללית קרם או ג'ל קוסמטי על בסיס מים, או אפילו מעט וזלין/ליפ גלוס.

2. סומק ורדרד בתפוחי הלחיים, גם אותו אפשר לנצנץ קלות ע"י הדבקת נצנצים ורדרדים או שקופים (אולטרה לבנים) על גבי ליפ גלוס ורדרד.

3. שפתיים ורדרדות – שפתון עדין, ליפ גלוס או אפילו שפתון טיפולי עם פיגמנט יעשו את העבודה. אפשר לקבע את האודם ע"י צללית ורדרדה מבריקה ולהוסיף נצנצים גם כאן.

 לבראץ – עפרון תוחם לשפתיים בגוון כהה מגוון השפתון עצמו ולצייר את קו השפה מעל לקו הטבעי למראה שפתיים מעוגל מוגזם. 

אפשר ורצוי להוסיף סילסולים ועיטורים כיד הדמיון הטובה עליכם, להדביק אבני קריסטל, פאייטים, טיקות וכו' ע"י שימוש בדבק ריסים, לנצנץ בשפע – הרי בפורים כל המרבה בניצנוץ הרי זה משובח!

את גווני האיפור מתאימים לגווני התחפושת – לטינקרבל גווני ירוק וזהב יחמיאו ביותר, לשאר הפיות והנסיכות ניתן להשתולל עם כל גווני הקשת לפי רצונכם!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים