אטרקציה מרהיבה ביופיה למסיבות ריקודים עם תאורת אולטרה סגול.

ציורי פנים וגוף בצבעי איפור בטיחותיים לשימוש באישור משרד הבריאות האירופאי ו ה-FDA האמריקאי לשימוש קוסמטי, מתייבשים מיד, נשטפים בקלות במקלחת/מגבון, ואינם מורגשים על העור.

אטרקציה זו מתאימה למסיבות למבוגרים ונוער כאחד! הלהיט החדש לחתונות ובר/בת מצווה!

חדש!!! איפור אולטרה סגול וזוהר בחושך טבעוני ונטול פראבנים!!! גם בטיחותי וגם נטול סבל!!!

* כיוון שהאפקט המרשים של האיפור תלוי בתאורת אולטרה סגול חזקה, חשוב לדאוג לתותחי אולטרה חזקים שיאירו את הרחבה. המלצת היום שלנו היא על חברת ההגברה והתאורה טומבה: http://www.tumba.co.il/ – מקצוענים מהשורה הראשונה!

איפור אולטרה סגול מתאים במיוחד גם למסיבות חנוכה, הלא הוא חג האור…

עלות האטרקציה: 1,000 ש"ח לשעתיים הראשונות, 250 ש"ח לכל שעה נוספת. (לא כולל נסיעות).

* מלבד צבעי איפור בודדים ויקרים, צבעי האיפור הזוהרים בתאורת אולטרה סגול מכילים חומרים שאינם מאושרים ע"י ה- FDA (משרד הבריאות ומנהל התרופות האמריקאי) לשימוש קוסמטי על העור, אלא מותרים לשימוש על השיער ועל אפקטים מיוחדים או לצביעת הבגדים. הרבה מאפרים ומאפרות בארץ אינם מקפידים על ההוראות ומשתמשים בצבעים אלה על עור הפנים והגוף בניגוד להתוויה. האיפור בו אנו משתמשים לאיפור הפנים והגוף אינו מכיל כלל חומרים שאינם זכו לאישור  ה- FDA לשימוש קוסמטי ולכן הוא הבטיחותי ביותר בשוק הקיים בארץ כיום.

*** לראשונה בארץ – איפור זוהר באולטרה סגול ובחושך – טבעוני ונטול פראבנים המתאים גם לילדים ולבעלי עור רגיש במיוחד!!!

לאפקט מושלם של האטרקציה יש להקפיד על תאורת אולטרה סגול חזקה ללא הפרעה של תאורה בגוונים אחרים! חברת התאורה המקצועית והמומלצת על ידי היא טומבה הגברה ותאורה  

טומבה הגברה ותאורה – לינק לאתר

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים