אודות

נעים מאוד, אני דבי מן, אמנית ציורי פנים וגוף מקצועית משנת 2000 (אם לא מחשיבים את כל השנים הרבות קודם לכן, בהן איפרתי את בני המשפחה והחברים בפורים, והעברתי פעילויות תאטרון ואיפור בשנים בהן עבדתי בהדרכת ילדים במסגרות קהילתיות ותיירותיות).
נולדתי וגדלתי בנהריה ובשבי ציון, וכמו כל יקית טובה התחנכתי על ערכים שבכדי לקבל תוצאה טובה יש להתאמן הרבה, להשתמש במוצרים ובכלים משובחים, ובכל הנוגע בבטיחות ובאיכות – לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!
לכן בכל שנות עבודתי אני מקפידה לרכוש את צבעי האיפור הכי בטיחותיים, תוצרת ארצות הידועות בהקפדה על איכות ובטיחות כמו הולנד, ארה"ב, בריטניה וכו' ממיטב החברות בעולם ומכחולים מהיצרנים הכי טובים. כל הצבעים עומדים בתקנים הכי מחמירים ובאישור מנהל התרופות האמריקאי (FDA) ומשרד הבריאות של האיחוד האירופאי. כמו כן אני מקפידה לקרוא את כל ההתוויות והאותיות הקטנות על כל מוצר ומוצר ולעבוד בהתאם, כי הבטיחות שלך ושל ילדיך חשובה לי, כבעלת מקצוע וכאמא בעצמי.

ציורי פנים וגוף ועיטורי חינה טבעית בבת המצווה של מאיה

במשך שנות חיי למדתי (בין השאר) אמנות ועיצוב, חינוך לגיל הרך, תזונה טבעית ואיפור מקצועי בביה"ס הגבוה לאמנויות האיפור של ירין שחף במגמת מאסטר/פרו וסיימתי בהצטיינות.
עבדתי (ועדין עובדת מדי פעם) באיפור אפקטים בתאטרון, טלוויזיה וקולנוע, פה ושם כמה סרטים, סרטי תדמית ופרסומות, אך אהבתי הגדולה היתה ונשארה ציורי פנים וגוף, וזה התחום בו פיתחתי מיומנויות במשך שנים רבות כדי להגיע לרמת איפור גבוהה ולזריזות.
בזכות מעל 20 שנות ניסיון, אני מסוגלת לאפר כמות גדולה של אנשים בזמן קצר, מבלי לאבד את הסבלנות והחיוך.

כשהזמן קצר והמלאכה מרובה…
ציורים זריזים של דקה או שתיים לילד/ה.
במרכז הקולאז' ניתן לראות גם קשת לשיער שהכנתי, שמוסיפה עוד "בלינג" לאירוע.

DeBling – האופציה הנוצצת לאירועים

כדי לפנק את לקוחותי באירועי בוטיק, אני מכינה מראש "בלינגים" – תכשיטים קטנים ונוצצים, המוסיפים ברק וקסם לכל ציור פנים, החל מחדי קרן, בנות-ים, נסיכות, פרפרים, פיות ועוד…
אני מקדישה שעות רבות לבחירת האלמנטים היפים ביותר וליצירת מזכרת קטנה וייחודית שנשארת אצל הילדים גם הרבה אחרי שהאיפור ירד. ניתן להשתמש בבלינגים האלו בשימוש חוזר לקישוט הפנים והגוף (בעזרת דבק מיוחד) או לעיטור חפצים בבית. כמה לקוחות קבועות סיפרו לי שיש להן בבית תיבת אוצר קטנה לכל הבלינגים שאספו במשך השנים.
כדי לתת מענה לשיער שנכנס לעיניים, פוני שמסתיר את האיפור או סתם רצון לשדרג את הלוק, התחלתי ליצור גם אביזרי שיער מיוחדים אותם אני מביאה באריזת מתנה לכלת השמחה ביום הולדתה כפינוק נוסף.

נגה שלי באיפור בת ים המשלב בלינג העשוי מצדפים אמיתיים שאספנו יחד בשפת הים, כשהיתה קטנה.

אני דואגת להתחדש בכל הטרנדים מעולם ציורי הפנים והגוף כדי להביא אליכם את מיטב החומרים, מיטב הציורים, מיטב הבלינגים, ואת השירות הכי טוב שתוכלו לקבל.
מגיע לך לקבל את הטוב ביותר!