אירועים

כשאתם מחפשים משהו מיוחד שידליק את האורחים, יעסיק את הילדים, יוסיף צבע לאירוע ויצטלם נהדר למדיה החברתית ולאלבומים – אני מציעה לכם אטרקציה שתופסת את העין ואת תשומת הלב.

לא משנה אם מדובר באירוע צנוע או באירוע ענק עם מאות ואלפי משתתפים, אוכל לספק ציירי פנים וגוף מהשורה הראשונה בארץ ובעולם, מוכשרים ומקצועיים, שיוסיפו צבע ושמחה לאירוע שלך!

ציורי פנים באירוע ברית.

ציורי פנים וגוף לאירועים קטנים

החל מימי הולדת, ועד בר/בת מצווה, ברית/ה, חתונות צהריים או כל אירוע משפחתי בו רוצים לספק לילדים תעסוקה שקטה, ללא רעש וצעקות, משהו שמצטלם נהדר (אפשר לשלב גם צילום מגנטים) ומוסיף המון צבע ואושר לכל מסיבה.
כל צבעי האיפור איכותיים ובטיחותיים, מאושרים ע"י מנהל התרופות האמריקאי ומשרד הבריאות האירופאי לשימוש קוסמטי.


עלות אירוע יום הולדת – החל מ 650 ש"ח לשעתיים ראשונות באמצע שבוע (ימים א' – ד')
החל מ 850 ש"ח בסופי שבוע וחגים.
הצעת מחיר מדויקת לאחר חישוב לפי מס' משתתפים, זמן עבודה ונסיעות.

איפור זוהר באולטרה סגול full moon

איפור זוהר למסיבות, חתונות ובר/בת מצווה

איפור זוהר באולטרה סגול
(Full Moon) זוכה להמון פופולריות בשנים האחרונות, אך למרבה הצער, לא בכל המקומות מקפידים על חומרים המותרים לשימוש קוסמטי.
כיוון שההתמחות שלי היא עבודה עם ילדים ונוער, כמו גם נשים הרות ואנשים בעלי עור רגיש, אני מקפידה מאוד על חומרים שכולם ללא יוצא מן הכלל מאושרים לשימוש ע"י מנהל התרופות האמריקאי לשימוש קוסמטי ולא רק על שיער ואפקטים מיוחדים כמו רוב צבעי הניאון הקיימים בשוק, במקרה הטוב שהם אכן צבעים המיועדים לאיפור וציורי גוף.
אם אתם רוצים להיות בטוחים לגמרי שכל החומרים מיועדים לשימוש קוסמטי ובשימוש לפי כל ההתוויות המקצועיות – אני הכתובת.

עלות עמדת איפור זוהר – החל מ 950 ש"ח לשעתיים ראשונות באמצע שבוע (ימים א' – ד')
החל מ – 1,200 ש"ח לשעתיים ראשונות בסופי שבוע וחגים.
הצעת מחיר מדויקת לאחר חישוב מס' משתתפים, זמן עבודה ונסיעות.

ציור גוף להשקת שעוני מישל הרבלין.

איפור לאירועי חברה ויח"צ

כשאתם רוצים להשיק מוצר חדש או ליין מוצרים או לערוך אירוע חברה או נושא מסוים – אוכל להתאים את ציורי הפנים והגוף לתכנים ולצבעים המבוקשים.
אוכל גם להכין שבלונות עם הלוגו, לצייר ציורי גוף מלאים על דוגמנים מול קהל האורחים או לפני האירוע כדי שהם ישמשו כדיילים להצגת המוצר, ועוד…
כמובן שגם כשמדובר במבוגרים – אין פשרה על איכות החומרים.

עלות ציור גוף משתנה לפי גודל הציור, מורכבותו, זמן עבודה ונסיעות.

חינה אדומה טבעית

חינה אדומה טבעית לאירועים

בין אם זה אירוע חינה שרוצים לשדרג אותו לרמת האמנות, ובין אם זו מסיבת רווקות, בת/בר מצווה או כל אירוע אחר למבוגרים או נוער, חינה אדומה טבעית היא מזכרת נפלאה שתשאר עם האורחים לכמה ימים לאחר האירוע ותהווה אטרקציה המשלבת בין מסורות עתיקות לבין אירוע עכשווי.

החינה האדומה עשויה מעלי צמח כופר לבן מיובשים וטחונים דק, שמנים אתרים ורכיבים נוספים שניתן למצוא במטבח. היא אינה מכילה אלרגנים מסוכנים כמו חיקויי החינה או חינה מוכנה למכירה בקונוסים שניתן למצוא בחנויות שונות. את החינה הזו רוקחים במיוחד בשבילך, לאירוע המיוחד שלך, ולכן מומלץ לסגור את האירוע כשבועיים מראש כדי שאתארגן בהתאם ואגיע לאירוע עם חינה ריחנית וטריה בניחוחות נפלאים.
לחינה לוקח זמן להתייבש ולכן פחות מומלצת לילדים צעירים שקשה להם  לחכות בשקט עד לייבוש מלא של הציור ולא תמיד ניתן לתקן ציור שנמרח. לאחר שהחינה מתייבשת, עודפי החומר מתקלפים ונשאר כתם בגווני כתום אדמדם על הגוף. ביממה הראשונה הכתם בהיר למדי אך מתחזק בהדרגה ומגיע לגווני שוקולד מריר עמוק. הקעקוע הכהה נשאר כמה ימים ואז מתחיל לדהות. כמה זמן בממוצע נשאר הציור? החל משלושה ימים ועד שלושה שבועות, תלוי בסוג העור של כל אדם, במיקום הציור ובחשיפה למים, סבון, כלור ועוד… ניתן להאריך את חיי הציור על ידי הרטבת הציור היבש לפני שלב הקילוף בתערובת של מיץ מחצי לימון סחוט וכפית סוכר, בטפיחות עדינות, והשארת החומרים לעוד כמה שעות לפני קילוף/שטיפת עודפי החינה היבשה. 

עלות עמדת חינה טבעית – החל מ 1,000 ש"ח לשעתיים ראשונות בימים א' עד ה', החל מ 1,200 ש"ח לשעתיים ראשונות בסופי שבוע וחגים. הצעת מחיר מדויקת תינתן לאחר חישוב מס' שעות, כמות משתתפים ונסיעות.